Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představí návštěvníkům webu a seznámí je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu:

Zdravím! Jsem Josef a bydlím v Plzni. Pracuji jako řidič autobusu a po nocích bloguji o, alespoň dle mého, zajímavých věcech…

…a nebo něco takového:

Společnost XYZ byla založena v roce 1989 a již od počátku nabízí svým zákazníkům vynikající výrobky pro kedsicosi. XYZ se soustředí především na kvalitu a detail za použití nejnovějších technologií a se zajištěním vysoké životnosti. Firma sídlí v Kocourkově a zaměstnává více než 300 profesionálů ve různých oblastech.

Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!

Osobní trénink

Pokud bydlíš v Praze a chceš se do toho pořádně obout – OSOBNÍ TRÉNINK je ta nejlepší varianta. Uvidím tě přímo v pohybu a budeme schopni nejlépe reagovat a přizpůsobovat trénink tvému tělu, požadavkům a cílům.

Na co se můžeme zaměřit?

 • Trénink síly (svalový objem, maximální síla, explozivní síla)
 • Trénink rychlosti a „atletičnosti“ (akcelerace, maximální rychlosti, koordinace)
 • Trénink fyzické kondice
 • Neurotrénink

Online spolupráce

Pokud bydlíš mimo Prahu, ale přesto bys chtěl spolupracovat na dálku – ONLINE SPOLUPRÁCE je varianta, která tě posune blíže k tvým cílům. Na základě vstupního rozhovoru sestavíme plán přesně pro tebe na míru. V rámci online spolupráce budeme v pravidelném kontaktu, abychom mohli plán případně upravovat dle aktuální situace.

Na co se můžeme zaměřit?

 • Trénink síly (svalový objem, maximální síla, explozivní síla)
 • Trénink rychlosti a „atletičnosti“ (akcelerace, maximální rychlosti, koordinace)
 • Trénink fyzické kondice
 • Neurotrénink

Návrat
po zranění
a Neurotrénink

Je potřeba si přiznat fakt, že zranění ke sportu patří. Správným tréninkem jim můžeme předcházet, pokud k nim dojde, je potřeba co nejrychleji začít se zotavovacími procesy a tréninkem, který sportovce dostane do mnohem lepší úrovně než na které byl. To, že se sportovci chtějí dostat na úroveň, na které byli před zraněním je největší chyba a cesta k tomu, že se zranění stane znovu. Cílem nemůže být dosáhnutí úrovně na, které se sportovec ZRANIL. Principem návratu po zranění je připravit sportovce mnohem lépe!

Neurotrénink je jeden z nástrojů, který může v procesu pomoci. Vše co se nám v životě stane, zanechá na těle stopy. Díky zjednodušeným principům fungování mozku můžeme ovlivnit fungování těla. Děje se tak skrze hlavní receptory – proprioceptivní systém, vizuální systém, vestibulární systém.

Konzultace

Máš pocit, že tvůj výkon stagnuje a chtěl by ses poradit o tom, jak svůj výkon posunout dále – KONZULTACE ti může pomoci otevřít oči a najít „hluché“ místo v tréninku/výkonu. Konzultace je možná osobně i online.

V rámci konzultace se můžeme zaměřit na:

 • Trénink
 • Stravování
 • Suplementaci
 • Spánek
 • Lifestyle